Pokoje

Apartment Ulrich připravil pro své hosty komfortní ubytování ve 2 plně vybavených apartmánech a třílůžkovém pokoji. Celkovou kapacitu penzionu tvoří 15 lůžek. Ubytovací jednotky mají vlastní kuchyňku i moderní koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a sociálním zařízením. Dále disponují trezorem, pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. Domácí mazlíček může být po domluvě ubytován. Součástí apartmánového domu je také stolní fotbálek, úschova zavazadel a lyžárna.

Chvíle zaslouženého odpočinku lze strávit posezením na udržované zahradě s pergolou a plynovým grilem, nebo se třeba osvěžit ve vyhřívaném bazénu. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu. V zimě jsou nutné řetězy.

Stravování hostů Apartmentu Ulrich probíhá individuálně návštěvou některé z místních restaurací nebo vlastním vařením v plně vybavené kuchyňce včetně myčky nádobí, která je součástí apartmánu 1 a třílůžkového pokoje. Například restaurace U Zemánků je vzdálená cca 100 metrů.

WiFi free

Objekt je pokrytý kvalitním WiFi signálem. 

Parkování zdarma

K dispozici dostatek parkovacích míst zdarma přímo u objektu. 

Úschovna kol a lyží

Uzamykatelná místnost pro kola, lyže či jiné sportovní vybavení. 

Domácí mazlíčci zdarma

Vezměte své čtyřnohé miláčky s sebou. U nás mají ubytování zdarma.

Venkovní bazén

V letních měsících v provozu vyhřívaný bazén s osvětlením. 

Kryté sezení

Venkovní pergola s ohništěm a plynovým grilem.

Traveller Award 2022

Oceněno společností Booking.com. 
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu